PEPCO BLACK AND WHITE - NOWA KOLEKCJA DODATKÓW DO WNĘTRZ W STYLU GLAMOUR

SAM GLAM!

Poznajecie to wnętrze? Nie wiem, czy ktoś spodziewał się, że zagości tu styl glamour. Razem z PEPCO ten kawałek mieszkania na poddaszu przeszedł małą-wielką metamorfozę. Zmieniłam krzesła, zmieniłam dodatki i sama się zdziwiłam, jak inaczej możne wyglądać wnętrze, jeśli tylko "zagramy" odpowiednimi przedmiotami. 
 
 
Poprzedni charakter tego fragmentu mieszkania był zupełnie inny. Teraz nabrał odmiennego wyglądu. Nastrój wprowadziły dodatki PEPCO: lampa, koc, poduszki, lampa, pudełka, niezwykła taca i świece, świece, świece. 
 
 
ŚWIECE I FASETOWANE SZKŁO
Styl glamour idealnie gra ze świecami, bo fasetowane szkło cudnownie rozprasza światło i potęguje efekt. I jakoś tak, z tą bielą, zrobiło się jakby zimowo, prawda? 
Biel i czerń bardzo lubią styl glamour. Do tego znakomicie pasuje chłodna elegancja srebra, które - jak widać - wcale nie wyszło z mody.
 
 
Niekwestionowaną królową kolekcji glamour dostępnej w PEPCO jest taca z fasetowanymi elementami i lustrzaną podstawą (powyżej). Będzie idealna na świece, ale nie tylko - może po prostu pełnić rolę tzw. bomboniery, czyli pojemnika na czekoladki w pięknych sreberkach.
Cena: 60 zł / sztuka
 
 
Na bufecie stanęła lampa z fasetowaną podstawą, z dyskretnie połyskującym na srebrno kloszem. 
Cena: 60 zł / sztuka
Pojedyncza ramka na zdjęcie: 10 zł
 
 
Świece w dużych, ozdobnych pojemnikach zdobią i pachną, czarując zimowymi, korzennymi zapachami. Gdy już je zużyjemy, mogą służyć za pojemniki do przechowywania przeróżnych drobiazgów.
Ceny świec:  
Największa, w srebrnym szklanym słoju: 25 zł
Świeca z pokrywką w szklanym ryflowanym słoju: 15 zł
Świeca w szklanym żłobionym słoju bez pokrywki: 10 zł
 
 
Bieżnik: 15 zł
Podkładki pod kubki: 5 zł
Podkładki pod talerze: 7 zł
 
 
Szklane słoje dostępne są w stałej ofercie.
Cena: 20 zł
Cena świecy pojedynczej: 3 zł
 
 
Do tego na pewno pasują ozdobne pudełka pokryte welurową tkaniną. Jedno z nich to szkatułka na biżuterię z przegródkami, drugie pomieści... właściwie jakie tylko chcemy drobiazgi. Wieńczą je urocze chwościki.
Ceny:
Pudełko z chwostami: 20 zł
Pudełko - etui na biżuterię: 30 zł
 
 
Multiramka, cena: 20 zł
W kolekcji znajdziemy też puszyste tekstylia, poduszki, podstawki i przepiękne, srebrne lampiony.
 
#blogerkaPEPCO
#Livinglifepl