Inspiracje tygodnia

Zostań autorką

i wygraj voucher na zakupy w PEPCO!

Każda z Was jest źródłem inspiracji. Kiedy jedna po mistrzowsku dekoruje mieszkanie, kolejna ma niecodzienne wyczucie stylu i mody. A jak wyglądają Twoje domowe dekoracje, stylizacje mody damskiej czy dziecięcej? Podziel się tym, z czego jesteś dumna. Twoje zdjęcie może zainspirować innych, a co więcej  - czekają na Ciebie wspaniałe nagrody!

Każdego tygodnia wyłaniamy autorów INSPIRACJI TYGODNIA! To te zdjęcia, które najbardziej pobudzają wyobraźnię użytkowniczek i pokazują, jak piękne stylizacje i dekoracje można stworzyć małym kosztem. Piękny układ świeczek i kwiatów na kawowym stoliku. A może dziecięca kreacja na niedzielny spacer? INSPIRACJE TYGODNIA są wszędzie! Na autorki INSPIRACJI TYGODNIA czekają vouchery na zakupy w PEPCO o wartości 50 zł. Do zobaczenia na zakupach!

Chcesz dodać swoją inspirację?

To proste! Skorzystaj z gotowego formularza albo wybierz inspirację ze swojego konta na Instagramie lub YouTube. Jeśli zdjęcie zostanie zaakceptowane przez moderację (proces trwa do 24h w dni robocze), znajdziesz swoją inspirację w galerii głównej. Możesz też wyszukać swoje inspiracje wpisując nazwę użytkownika lub hasztagi, którymi opisałaś zdjęcie.