Wesołe świąteczne piżamki i kapcie dla całej rodziny!

Klimat nadchodzących świat najlepiej sobie dawkować – tę zasadę wyznaje LADYGUGU, dlatego z choinką czeka do połowy grudnia, ale wesołe świąteczne piżamki i kapcie dla całej rodziny ma już dzisiaj! 🎄 

Słodziaki co? Szczególnie ten największy:).


Żałujcie, że nie widziałyście miny Lenki, kiedy zobaczyła te piżamy. Wiecie, Lenka już na początku listopada przełączyła się na tryb: święta. Przynajmniej raz dziennie z jej ust pada pytanie: „Możemy dzisiaj ubrać choinkę?”

No więc: NIE. Dzisiaj też nie ubierzemy choinki. Ubierzemy tydzień przed świętami. A swoją drogą, jak zapytam kiedy w waszym domach pojawia się nastój świąteczny, to co powiecie? Do świąt przygotowujecie się już po amerykańsku (od 2 listopada) czy jeszcze po polsku, czyli jakiś tydzień przed Wigilią?

U nas choinka pojawi się pewnie po połowie grudnia, ale odrobina nastroju świątecznego jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Czego dowód macie na załączonym obrazku.

Dziś tylko przechodziłam obok @pepcopl i tak się przypadkowo złożyło, że odwróciłam głowę w stronę sklepu. Myślę: wejdę, tylko pooglądam. Ale od oglądania do dotykania całkiem niedaleko, jak się okazuje. A te piżamki, nie dość, że na licencji Myszki Miki, to jeszcze takie milutkie w dotyku i cena zaskakująco dobra (dla mnie i Adama kupiłam po 29,99, dla dzieciaków po 19,99 zł. A za kapcie zapłaciłam 19,99 zł). No same rozumiecie. Z pewnych okazji nie można nie skorzystać.

To kupiłam. Bo jak często jest okazja, żeby kupić pasujące piżamy dla całej rodziny na dodatek z kapciami do kompletu w jednym miejscu? No właśnie.

Dla dzieci. To wszystko dla dzieci, rzecz jasna. Bo przecież nie dla siebie.

Zresztą zobaczcie sobie np. w aplikacji PEPCO na aktualną gazetkę. Aaaa przepadniecie. <3 

#blogerkaPEPCO #ladygugu