Więcej inspiracji dla Ciebie

ModaWIĘCEJ T-SHIRTÓW dla każdego za mniej niż 10 zł!

 

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że koszulki są wyjątkowo uniwersalnym elementem garderoby. Każdy z nas ma przynajmniej kilka w szafie i zakłada je na różne okazje. Chcesz mieć jeszcze więcej? Teraz w PEPCO znajdziesz nasza nową ofertę z modnymi fasonami koszulek w rewelacyjnie niskich cenach. Zobacz sama!


Chcesz uzupełnić szafę dziecka o nowe T-shirty? Teraz jest na to najlepszy moment! Mamy przed sobą ciepłe miesiące, a koszulka to najlepsze rozwiązanie dla aktywnego malucha i stylowego urwisa. Możesz ubrać dziecko wygodnie, zgodnie z najnowszymi trendami i nie wydawać dużo. Nie przegap tej okazji!

 

Szukasz czegoś dla siebie? Wybierz kolor i wzór, które będą pasowały do Twojego stylu, a potem dobierz sobie coś ekstra, bo dzięki naszym cenom nie musisz się ograniczać – dajemy Ci jeszcze więcej możliwości wyboru, więcej stylu i więcej radości z zakupów!

 

 

Prezentowana oferta obowiązuje  od 22 kwietnia 2016 r. do wyczerpania zapasów. Wybrane produkty dostępne są w sprzedaży na przełomie kwietnia/maja 2016 r. Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.