Więcej inspiracji dla Ciebie

DzieckoWyprawa do szkoły na miarę Twojego budżetu!

Koniec wakacji zbliża się szybkimi krokami. Najwyższy więc czas ruszyć ze swoim dzieckiem po szkolną wyprawkę. W końcu szkoła to też przygoda i trzeba się do niej odpowiednio przygotować – prawie tak, jak na wakacyjną wyprawę! Spraw, aby Twoje dziecko w pakowaniu się do szkoły znalazło zabawę i pozwól mu odkryć w PEPCO pełno szkolnych skarbów w zasięgu Twojego portfela. W kilku opcjach skompletujesz tu bajeczną szkolną wyprawkę za mniej niż 7 zł! Poznaj bliżej wszystkie szkolne artykuły z nowej oferty PEPCO!

 

 

Krok pierwszy: kolorowe przybory!

Blok rysunkowy, kolorowe zeszyty, ołówki, długopisy, gumki, temperówki, teczka i piórnik. To niezbędna podstawa na szkolną wyprawę! Przecież w czasie każdej wyprawy należy robić notatki i rysunki, tak, aby nic nie umknęło ze szkolnej wiedzy. A z pewnością przyjemniej zachowywać ją pomiędzy kolorowymi okładkami. Doskonale o tym wiemy, więc w ofercie mamy wiele kolorowych zeszytów i innych szkolnych akcesoriów. Dużo rzeczy, ale PEPCO podjęło szkolne wyzwanie i w tym roku ma dla Was wyprawkę w naprawdę niskiej cenie – za mniej niż 7 zł!

 

 

Krok kolejny - plecak!

Plecak to podstawa każdej, także szkolnej, wyprawy. Przez kolejny rok szkolny będzie najbliższym towarzyszem codziennych podróży Twojego dziecka. Powinni więc tworzyć dopasowaną parę. Dobrze dobrany plecak pomoże Twojemu dziecku unieść  ciężar wiedzy zapisany w książkach, pomieści jego wszystkie historie skryte w szkolnych zeszytach oraz wszystkie kolorowe szkolne przybory.

 

 

A do plecaka w PEPCO jeszcze paczka przydatnych szkolnych akcesoriów: saszetki, piórniki i worki na buty. W końcu w grupie zawsze raźniej i bardziej kolorowo!

 

 

Gdzie dalej? Kieruj kroki na drugie śniadanie, czyli tanie lunch boxy.

 

 

Potrzebna chwila przerwy w wyprawie na drugie śniadanie, aby zebrać siły i ruszyć dalej po wiedzę. A gdzie je zebrać, tak, aby nic nie wyciekło? Najlepiej w kolorowym lunch boxie.

Z nim Twoje dziecko będzie miało zawsze porcję świeżej energii pod ręką.

Jeszcze tylko kilka kroczków. Teraz coś na dobrą drogę do szkoły.
Na szkolnej wyprawie warto mieć dobrze dobrane towarzystwo. Takie, z którym nie idzie się nudzić. Mamy w zestawach kilku bohaterów, z którymi Twoje dziecko poczuje się w szkole bajecznie! A wszystko w zabawnie niskich cenach.

 

 

To już cały szkolny ekwipunek – przyjrzyj się mu raz jeszcze i upewnij, czy wszystko spakowane.

Jeśli tak, to nie musisz się już niczym martwić – szkolna wyprawka Twojego dziecka jest już gotowa. Z pierwszym dzwonkiem może ruszać do szkoły śmiałym krokiem! A Ty i Twój portfel możecie być spokojni, bo koszt tej wyprawki nie nadwyrężył domowego budżetu. Tylko w PEPCO wyprawka za mniej niż 7 zł!


Prezentowana oferta obowiązuje w sklepach PEPCO od 12 sierpnia do wyczerpania zapasów. Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.