Więcej inspiracji dla Ciebie

DzieckoLato już w PEPCO – sprawdź nowe kolekcje dla starszych dzieci!

Moda starsze dzieci

 

Lato zbliża się wielkimi krokami! Nareszcie robi się ciepło, natura budzi się do życia, a dzieci chcą spędzać więcej czasu na zewnątrz. Nowe kolekcje ubrań w PEPCO idealnie wpisują się w nadchodzącą letnią aurę – są bardzo kolorowe, ozdobione wielobarwnymi nadrukami i ciekawymi aplikacjami – idealne na chwile beztroskiej zabawy w ciepłym letnim słońcu.

 

Moda starsze dzieci

 

Moda casualowa – nieskomplikowana, lekka i w stonowanych kolorach – najlepsze rozwiązanie dla starszych dziewczynek. W prostych stylizacjach wyglądają i czują się fantastycznie. Oczywiście wygoda jest najważniejsza, nie znaczy to jednak, że trzeba ubierać się nudno – cała magia tkwi jak zawsze w detalach – kolorowych nadrukach, delikatnych falbankach i koronkowych aplikacjach, to one doskonale wzbogacają strój i sprawiają, że całość wygląda dziewczęco i na czasie.

 

Moda starsze dzieci

Moda starsze dzieci

 

W sportowym stylu i z łobuzerskim luzem – tak w skrócie można opisać modę dla nastolatków. T-shirty z nadrukami w imponujących rozmiarach i krótkie spodenki z kieszeniami, które pomieszczą wszystko, co niezbędne – oto idealny zestaw zarówno do szkoły, jak i na podwórko. Sportowy trend jest wyjątkowo uniwersalny dla zdecydowanej większości chłopców. 

 

Moda starsze dzieci

Moda starsze dzieci

 

Prezentowana oferta obowiązuje od 13 kwietnia 2016 r. do wyczerpania zapasów. Wybrane produkty dostępne są w sprzedaży na przełomie kwietnia/maja 2016 r. Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.