Więcej inspiracji dla Ciebie

DzieckoNajlepsze okazje na Dzień Dziecka

 

Dzień Dziecka to jedno z ulubionych świąt naszych pociech. Na pierwszy dzień czerwca czekają one cały rok, a gdy już nadejdzie, zaczyna się prawdziwa celebracja wspaniałej zabawy. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zabawek dla dzieci – wszyscy wiemy, że to właśnie zabawki nasze maluchy lubią dostawać najbardziej. Zobacz ofertę PEPCO i przekonaj się, jak wiele świetnych prezentów możesz kupić za tak niewiele!

 

 

Przygotowaliśmy iście królewską ofertę, która uszczęśliwi każdą dziewczynkę! Znajdziesz tu między innymi lalki z przeróżnymi akcesoriami, pięknymi strojami i figurkami do zabawy, modne akcesoria dla każdej małej damy, a nawet królewski zamek! Która księżniczka nie będzie zachwycona?

 

 

Mamy też wszystko, czego może chcieć chłopiec! Mnóstwo prezentów dla małych sportowców, młodych fanów motoryzacji, kibiców sportu i amatorów wesołych zabaw. To wszystko i jeszcze więcej za tak niewiele… Nie czekaj! Niech zacznie się przygoda!

 

 

Dzień Dziecka świętują też najmłodsi! Twoja pociecha nie musi być starszakiem, by cieszyć się z prezentów, które kupisz jej w PEPCO. Miękkie przytulanki, grzechotki gryzaki i zabawki z przywieszkami będą idealne do wózka lub do łóżeczka bobasa.

 

 

Wszyscy wiemy, jak ważne jest, by dbać o twórczy rozwój pociechy. Malowanie, wyklejanie, lepienie – te wszystkie czynności sprawiają, że dzieci wyrabiają i udoskonalają swoje zdolności manualne, rozbudowują wyobraźnię i nie zapominajmy o tym – wykazują się niezwykłą kreatywnością!

 

 

Nie jest trudno nauczyć dzieci aktywności i przebywania na świeżym powietrzu – wystarczy tylko kilka odpowiednich zabawek i maluchy od razu chętniej będą bawić się na zewnątrz. Niektóre rzeczy są znacznie fajniejsze poza domem!

 

 

Prezentowana oferta obowiązuje od 20 maja 2016 r. do wyczerpania zapasów. Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.