Więcej inspiracji dla Ciebie

DomMoc jesiennych pomysłów na przytulne wnętrze

Późna jesień to najwyższy czas, aby zaaranżować przytulny kąt w mieszkaniu. Taki, w którym będziesz miło spędzać długie wieczory razem z całą rodziną. Przytulne koce, miękkie poduszki czy kolorowe poszewki naprawdę potrafią ocieplić każde wnętrze.

 

 

Po pierwsze – koc

Powinien być miły w dotyku i ciepły. W końcu spędzisz  pod nim znaczną część jesiennych i zimowych wieczorów, skrywając się przed nieprzyjemnym chłodem. W PEPCO znajdziesz szeroki wybór koców dla siebie i swoich bliskich. Do wyboru masz aż 12 wzorów! Szkocka kratka, grochy, płatki śniegu i wiele, wiele innych. Z nimi żaden jesienny wieczór nie będzie ani nudny, ani zimny.

 

 

 

Po drugie – kubek ciepłej herbaty

Do pary, do puszystego koca idealny będzie gorący, parujący napój, oczywiście podany w odpowiedniej oprawie, która  długo zatrzyma jego ciepło. Czarna kawa, słodka czekolada czy rozgrzewająca herbata z pewnością odnajdą się w kolorowych kubkach lub zgrabnych filiżankach. To idealne towarzystwo na chłodniejsze wieczory. Dołączyć do nich może jeszcze gorące ciastko – prosto z piekarnika i foremki. 

 

 

Po trzecie – więcej światła

Jesienią za oknem szybko robi się ciemno, ale w Twoim domu nie musi. Zadbaj więc o ciepłe oświetlenie we wnętrzu domu lub mieszkania. W PEPCO znajdziesz kilka pomysłów na to, jak dodać mieszkaniu blasku w dłuższe noce. Oto kilka z nich:

 

 

W PEPCO znajdziesz wszystko, co ociepli Twój dom i wprowadzi do niego przyjemną atmosferę.

 

Prezentowana oferta obowiązuje w sklepach PEPCO w dniach 4.11-17.11 do wyczerpania zapasów. Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.