Więcej inspiracji dla Ciebie

DomPrzygotuj wielkanocny stół do świętowania

 

Naczynia ceramiczne, kwadratowe, w kolorze kremowym, do wyboru: talerz głęboki – 7,99 zł, talerzyk deserowy – 7,99 zł, miska – 9,99 zł, talerz płytki – 12,99 zł
Kieliszek, do wina, o poj. 430 ml – 1,99 zł

 

Stół wielkanocny w klasycznym, eleganckim wydaniu: biała zastawa, a do niej jasne dodatki i kwiaty. W tej wersji stawiamy na elegancki minimalizm oraz prostotę zastawy i dekoracji. 

 

Filiżanka ze spodkiem, w kolorze kremowym – 9,99 zł
Patera do ciasta, z kokardą, dostępna w kolorze kremowym, ø 25,5 cm – 24,99 zł

 

Ta aranżacja jest elegancka i klasyczna, więc aby go nieco „ożywić” postaw świeże wiosenne kwiaty. Ich idealnym uzupełnieniem będą drobne elementy dekoracyjne, które znajdziesz w PEPCO: świeczki, podstawki na jajka w pastelowych kolorach czy małe wielkanocne figurki. Wygospodaruj na nie miejsce wokół zastawy, a wielkanocne śniadanie będzie uroczyste. Pomyśl też o drobnych świątecznych akcentach na talerzach – mogą to być wianuszki niedużych kwiatków czy bazie, którymi przystroisz podstawki na jajka. 

 

Mlecznik, w kolorze kremowym, o poj. 280 ml – 7,99 zł
Drewniana figurka, w kształcie jajka z zajączkiem, 15 cm – 5,99 zł

 

Ceramiczny zajączek, ze wstążką – 3,99 zł
Zestaw 20 szt. jajek, 2-kolorowe – 4,99 zł
Wazon szklany, dostępne różne kształty, wys.: 19 cm – 9,99 zł

 


Ważne są nie tylko dekoracje i potrawy na świątecznym stole, ale i to, co skrywa się w kuchni. W końcu właśnie tam zaczynają się (i kończą) świąteczne przygotowania. Za pomocą kilku drobnych dodatków i akcesoriów, takich jak świąteczne ściereczki, foremki czy kuchenne rękawice, do tej części domu także wprowadzisz radosny wielkanocny nastrój.

 

Rękawica kuchenna, z nadrukiem wielkanocnym – 4,99 zł
Ścierka kuchenna, z nadrukiem wielkanocnym, wymiary: 50x70 cm – 4,99 zł

 

 

Świąteczny stół pełen barw i wiosennych akcentów. Pełna uroku i świeżych dodatków aranżacja świetnie sprawdzi się podczas wielkanocnego śniadania. Barwne akcesoria i kolorowe kwiaty sprawią, że Twój stół wprost zakwitnie na Wielkanoc. A goście będą oczarowani!  

 

Bieżnik, dostępny w dwóch kolorach, wymiary: 40x150 cm – 14,99 zł
Poduszka, dostępna w dwóch kolorach, wymiary: 30x50 cm – 14,99 zł

 

Małe wielkanocne dodatki, którymi możesz ozdobić talerze gości, będą wizualną „przystawką” przed świątecznym śniadaniem. A ciekawe pastelowe aranżacje świątecznego stołu wzbudzą zachwyt jeszcze przed posiłkiem.  

 

Kolekcja ceramiki, w pastelowych kolorach, do wyboru: kubek – 4,99 zł, miska – 4,99 zł, talerz – 4,99 zł
Świeca woskowa, w kształcie zajączka, dostępna w kolorach: żółtym, zielonym lub niebieskim, o wymiarach: 7,6 x 5 x 8 cm – 2,99 zł
Kieliszek do jajka – 2,99 zł

 

Zestaw 4 szt. świec woskowych, w kształcie jajek, dostępne w kolorach: żółtym, zielonym lub niebieskim, o wymiarach: 4 x 6 cm – 9,99 zł


 

W tej aranżacji występuje mnóstwo dodatków i kolorów. Kluczem do idealnej kompozycji jest to, aby wszystkie elementy do siebie pasowały i tworzyły wielobarwną, ale spójną całość. Pamiętaj, że akcesoria i kolory nie mogą być całkowicie przypadkowe, ponieważ na stole powstanie wtedy chaos. Dobór kolorów i dodatków powinien być więc przemyślany. W PEPCO znajdziesz wiele świątecznych dodatków w kolorach, które pozwolą stworzyć harmonijną kompozycję.Prezentowana oferta obowiązuje od 31.03.2017 do wyczerpania zapasów, niemniej niektóre produktu mogą pojawić się w sprzedaży w późniejszym terminie. Oferta w sklepach może się różnić pod względem ilości i dostępności asortymentu. Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.